Genel Sorular

Hediyenizin siparişini verdikten sonra, paketin içerisine koymak istediğiniz not ile ilgili bilgileri müşteri hizmetlerimizle paylaşmanız ve doğruluğunu teyit etmeniz yeterli olacaktır.

Üyelik Hakkında Bilgiler

Web sitemize üye olmak için üst menünün sağında yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak yeni üye formunu doldurunuz. Ücretsiz üyeliğinizin tamamlanmasıyla birlikte sipariş vermeye başlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Ödeme tipi seçeneklerimizin arasında kredi kartı, havale/eft ve paypal bulunmaktadır.

Sipariş Hakkında Sorular

Farklı illerde üretilen ürünler tek bir paket içerisinde özenle hazırlanarak, adresinize teslim gönderilmektedir

2-4 iş günü içerisinde sipariş vermiş olduğunuz ürünleri yörelerinden temin edip, kargo ile adresinize teslim edilmek üzere tarafınıza kargo ile göndermekteyiz.

Siparişi verilen ürünler 2-4 iş günü içerisinde tedarikçilerimizden en taze bir şekilde temin edilip, tarafınıza gönderilmek istendiği için biraz zaman almaktadır. Her yöreye ait ürünleri bir kargoda birleştirerek sizlere ulaştırmaktayız

Süper Hızlı Kurye kategorisindeki ürünler sepete atılarak ve ödeme tipi seçeneklerinden moto kurye hizmeti seçilerek moto kuryenin kapsamış olduğu ilçelerde iseniz yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir tarafına Türkiye'nin en iyi kargo şirketleri ile ürünlerinizi adresinize teslim gönderiyoruz. Mobil alan içerisinde olan adreslere kargolar haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadır.

Gönderimlerimiz Türkiye sınırları ile kısıtlıdır. Yurtdışı gönderimlerimiz bulunmamaktadır.

Soğuk ürünlerimizi, özel ambalajlama sistemi ile buz aküleri koyarak gönderimini yapmaktayız. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

Şerbetli tatlı ürünlerimiz diğer ürünlerinizden ayrı bir şekilde tedarikçimizden direkt olarak tarafınıza gönderilmektedir

Hafta içi 09:00 – 15:00 saatleri arasında vereceğiniz siparişler ürünler stoklarımızda mevcutsa, tedarik edilmeyecekse; aynı gün kargoya verilir.

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. 

Memlekettengelsin.com ailesi olarak kişisel bilgilerinizin güveni bizim için oldukça önemlidir. Bu yüzden oldukça güvenilir ve modern bir güvenlik sistemimiz mevcut. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen "128 bit SSL Güvenlik Sertifikası"nı kullanıyor ve böylelikle müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.

Tarafınıza “siparişiniz onaylandı” maili gönderildikten sonra ürünlerinizin tedarik süreci başlar. Siparişlerinizi, tedarikçilerimiz ile bağlantı kurarak 2-4 iş gününde ürünlerinizi tek bir paket içerisinde toplamaya başlarız ve en kısa zaman içerisinde kargoya vererek, adresinize teslim edilmesini sağlarız. 

Ürün Hakkında Sorular

Tüm ürünlerimiz kendi tazeliğini koruması adına, paketleme şartlarına en uygun bir şekilde paketlenerek tarafınıza kargolanmaktadır

Tarafınıza ulaşan tatlınız hiçbir katkı maddesi kullanılmayarak tamamen doğal olarak üretildiği için şekerlenmesi son derece normaldir. Yapmanız gereken tüketeceğiniz kadar tatlıyı mikro dalga fırınınızda, doğalgaz peteğinin üstünde veya tavada ısınmasını sağlayarak şekerlenme durumundan çıkarabilir, afiyetle tüketebilirsiniz

Cam ürünlerimiz patpatlara sarılarak gönderilmektedir. Taşıma esnasında yaşanan her türlü sorun nedeni ile kargo görevlisi ürünü teslim ederken, teslim sırasında gerekli kontroleri yapmanızı rica ederiz. Üründe hasar, yanlışl ürün durumu ya da eksik parça olması halinde görevliye tutanak tutturulması ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Ürünlerimiz 0 doğal ve kendi yöresinin ürünüdür. Tedarikçilerimizin kendi yörelerine ait tarım bakanlıklarından aldıkları üretici izin belgeleri mevcuttur. Üreticimizin işletme kayıt numarası ürünlerimizin üzerinde bulunmaktadır.

Üzerinde organik yazan bütün ürünlerimizin tarım ve köy işleri bakanlığından organik ürün belgesi bulunmaktadır. 
satis@memlekettengelsin.com adresimize mail atarak görmek istediğiniz ürünün organik belgesine ulaşabilirsiniz.

Özel Sorular

Elbette tavsiye edebilirsiniz. Tavsiyeleriniz bizim için her zaman önemlidir. Mutlaka dikkate alınacaktır.

Tedarikçi olmak için bilgi@memlekettengelsin.com adresimize mail atmanız yeterli olacaktır. Tedarikçi ilişkileri uzmanlarımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Çukurova Yazılım®
Çukurova Patent CopyRight